Naše gastronomie

Naše společnost nabízí pestrou škálu gastronomických služeb poskytovaných na několika místech. Využít je mohou jak hoteloví hosté, tak široká veřejnost.

Vernissage

Restaurace Vernissage v Tree of Life slouží nejen hotelovým hostům, podávají se zde snídaně, obědy či večeře formou bohatého bufetu. V nabídce máme jarní/letní, podzimní/zimní menu, degustační menu či a la carte.

Dozvědět se více

Romantica

Sál Romantica v Tree of Life je ideálním místem pro konání společenských událostí, firemních akcí, svateb či konferencí. Uspořádáme zde raut, banket. Pro větší skupinu možné využít tento prostor jako soukromé místo pro večeři či oběd.

Terasa Grand

Terasa Grand se nachází v přízemí areálu hotelu Grand. Pro klienty a návštěvníky je tu možnost zakoupit zvýhodněné víkendové menu, např. pro své přátele a blízké a strávit s nimi čas u jednoho stolu. Nebo si klienti mohou vybrat ze stálé nabídky.

Lobby bar a terasa

Lobby bar v Tree of Life je tím správným místem pro setkání s přáteli nebo krátké zastavení během dne. V nabídce nechybí dobrá káva, domácí dezerty, domácí limonády, fresh džusy, kávové či čajové sety. Za příznivého počasí je možné posedět na jedné z venkovních teras (přední nebo zadní směrem k Pardoubku).

Kavárna Grand

V přízemí hotelu Grand se nachází kavárna se širokým výběrem kávových specialit, domácích zakusků, alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí kavárny je venkovní terasa. Kapacita je 80 míst.

Prodejna

Prodejna je umístěna v prvním patře nad kavárnou hotelu Grand a nabízí vám široký prodej doplňkového zboží – horké nápoje, balené vody, cukrovinky, obložené bagety, denní tisk, drobné drogistické zboží, kosmetika MUDr. Gaye, zdravotnické potřeby, dárkové předměty atd.